Değerlerimiz

Üretimde sağlık ve kaliteden vazgeçmeyiz: Çiğköftem, doğanın bahşettiği doğal zenginlikleri en doğal haliyle kullanarak yüzde yüz katkısız – sağlıklı üretim yapar ve müşterilerinin gıda ürünlerini gönül ferahlığıyla tüketmesini sağlar.

Toplumsal sorumluğumuzun bilincindeyiz: Çiğköftem, tüm ticari ve sosyal paydaşlarıyla gerçekleştirdiği işbirliklerinin temelinde; ülkenin ve toplumun gelişimine katkı sağlayan ve doğayı koruyan prensipleri uygular.

Ülkemizi layıkıyla temsil ederiz: Çiğköftem, yurt dışında en fazla şubeye sahip gıda markası olmanın bilinciyle hareket eder ve global pazardaki faaliyetlerini, Türkiye’yi gururlandıracak stratejilerle sürdürür.

Sürdürülebilir gelecek için teknolojiyi doğru yönetiriz: Çiğköftem, teknolojinin getirdiği imkanları üretimden saha operasyonlarına kadar kapsamlı şekilde kullanarak güvenilir gıda üretim süreçleri ve restorancılık faaliyetlerini sürekli olarak iyileştirir ve hem doğaya hem de gelecek nesillere daha sürdürülebilir bir dünya bırakılmasına katkı sağlar.

 

 

 

Whatsapp
Çiğköftem
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?