FRANCHISE ŞUBELER MEDYA İLETİŞİM
 • Gr German
 • En English
 • Çiğ köfte tarifi etli

  Çiğ köfte tarifi etli
  Çiğ köfte tarifi etli derin bir tepside ince kıyılmış soğanlar, ezilmiş sarımsağı genişçe bir tepsiye alın. Salçalar ve tuz hafifçe yoğurulur. Üzerine baharatlar ilave edilir. Kullandığınız eti yağsız dana kıyma olarak da tercih edebilirsiniz. Çiğ köfte tarifi etli etin hiç yağ içermemesi lezzet açısından önemli. Çiğ köfteyi buzlu su ile yoğurabilirsiniz. Çiğ köfte tarifi etli tarif çiğ et içerdiği için yapıldıktan sonra hemen tüketilmelidir. harçtan köfte büyüklüğünde parçalara koparılıp parmaklarla sıkılarak şekil verilir.
  Marul yaprakları, taze nane ve limon dilimleri ile servis edilir. Afiyet olsun.Çiğ köfte tarifi etli derin bir tepside ince kıyılmış soğanlar, ezilmiş sarımsağı genişçe bir tepsiye alın. Salçalar ve tuz hafifçe yoğurulur. Üzerine baharatlar ilave edilir. Kullandığınız eti yağsız dana kıyma olarak da tercih edebilirsiniz. Çiğ köfte tarifi etli etin hiç yağ içermemesi lezzet açısından önemli. Çiğ köfteyi buzlu su ile yoğurabilirsiniz. Çiğ köfte tarifi etli tarif çiğ et içerdiği için yapıldıktan sonra hemen tüketilmelidir. harçtan köfte büyüklüğünde parçalara koparılıp parmaklarla sıkılarak şekil verilir.
  Marul yaprakları, taze nane ve limon dilimleri ile servis edilir. Afiyet olsun.
  Karışıma azar azar ince bulgur yedirilir ve bu esnada rendelenmiş domatesin üçte biri ve iki, üç parça buz eklenir.Derin bir tepside ince kıyılmış soğanlar, ezilmiş sarımsağı genişçe bir tepsiye alın.Salçalar ve tuz hafifçe yoğurulur. Üzerine baharatlar ilave edilir.
  Karışıma azar azar ince bulgur yedirilir ve bu esnada rendelenmiş domatesin üçte biri ve iki, üç parça buz eklenir.