çiğköftem

Çiğköftem Tabak

Türkiye’nin her yerinde çok sevilen ve bolca tüketilen bir ürün olan çiğköftenin içeriğinde bulgur, çeşitli baharatlar, domates ve biber salçası, bitkisel sıvı yağ ve nar ekşisi bulunmaktadır. El değmeden hazırlanan Çiğköfte, eşliğinde bol yeşillik ile tüketilmesi nedeniyle; beslenme uzmanları tarafından sıklıkla tavsiye edilen sağlıklı bir besindir. Çiğköfteyi Avrupa’yla tanıştıran İLK Türk markası olan EM Group’un ürün gamında, acılı ve az acılı olmak üzere 2 çeşit çiğköfte ürünü bulunmaktadır. Soğuk tüketilen bir besin olan çiğköfte dürüm ya da porsiyon olarak servis edilmektedir.

Çiğköftem Tabak
Çiğköftenin şubedeki sunum şekillerinde ise, göbek salata, maydanoz ve nane gibi mevsim yeşillikleri, domates ve özel soslar ve kullanılarak hazırlanan Standart ve Torpilli Dürüm, göbek salata, maydanoz ve nane gibi mevsim yeşillikleri, domates ve özel soslar ve kullanılarak hazırlanır.
Nutritional Values
For 100 Gr of Product

Energy (Kcal)

242

Fat (g)

11

Saturated Fat (g)

3,3

Carbohydrate (g)

27,6

Sugar (g)

4,5

Protein (g)

5,1

Salt (g)

0,6

fiber (g)

5,3

Çiğköfte Menü
CONTENTS Bulgur, water, tomato paste, sunflower oil, isot, sweet pepper paste, pomegranate syrup sauce, colorant (E150 d), nature-identical pomegranate sweetener), spice mixture (salt, dried onion and garlic, sweet red pepper, black pepper, cumin, coriander, allspice, ginger), red pepper flakes, salt, raw meatball spice (carrot, celery, leek, radish, tomato, red capia pepper, various dried vegetables) ALLERGEN WARNING Contains wheat gluten and celery. May contain traces of sesame, soy and walnuts.
Whatsapp
Çİğköftem
Merhaba 👋
How can I help you?