çiğköftem

Taco

Meksika esintisi en taze Çiğköftem ile birleşti. Taco sunumu, meksika fasülyesiyle buluşarak efsane bir lezzet ortaya çıkarttı. 

Çiğköftem Taco
Meksika'nın bilinen lezzeti taco, çiğköftem tarzıyla tabaklarınıza misafir oluyor. En taze sebzeler, meksika fasülyesiyle harmanlanıyor ve Çiğköftem ile tamamlanıyor. Vitaminli ve sağlıklı bir öğün için harika bir seçim.
Nutritional Values
For 100 Gr of Product

Energy (Kcal)

242

Fat (g)

11

Saturated Fat (g)

3,3

Carbohydrate (g)

27,6

Sugar (g)

4,5

Protein (g)

5,1

Salt (g)

0,6

fiber (g)

5,3

Çiğköftem Taco İçindekiler
İçindekiler /TR: Bulgur (Buğday Gluteni), Meksika Fasülyesi, Su, Domates Salçası, Bitkisel Sıvı Yağ (Ayçiçek), Çiğ Köfte Sosu [Su, İnvert Şeker (Pancar), Domates Salçası, Sirke, Şeker, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Tuz, Modifiye Mısır Nişastası, Stablizatör (Xantan Gum), Karanfil Tozu, Renklendirici (Havuç Konsantresi, Karamel E150C), Doğal Nar Aroması], Tatlı Biber Salçası, İsot (Kırmızı Biber, Tuz, Bitkisel Sıvı Yağ (Ayçiçek)], Pul Biber [Kırmızı Biber, Tuz, Bitkisel Sıvı Yağ (Ayçiçek Yağı)], Tuz, Çiğköfte Baharatı (Havuç, Kereviz, Pırasa, Turp, Domates, Kırmızı Kapya Biber), Baharat Karışımı (Tuz, Kurutulmuş Soğan, Kurutulmuş Sarımsak, Tatlı Kırmızı Biber, Karabiber, Kimyon, Kişniş, Yenibahar, Zencefil), Maydanoz, Sarımsak.

ALLERGEN WARNING
May contain traces of soy, walnuts and celery.
Whatsapp
Çİğköftem
Merhaba 👋
How can I help you?