FRANCHISE ŞUBELER MEDYA İLETİŞİM
 • Gr German
 • En English
 • BAŞKAN'DAN

  Başkan

  ERDOĞAN GÜNER

  Kurucu ve Onursal Başkan

  EM GROUP GIDA

  1993 yılında küçük bir aile teşebbüsü olarak kurulduğumuz günden bu yana, faaliyet gösterdiğimiz sektörde İLK’leri gerçekleştirmek en önemli adımımız oldu. Bugün gelinen noktaya baktığımızda, Türkiye ekonomisine 15 milyar TL dolayında katkı sağlayan bir sektörün kurulmasına öncülük etmiş olmanın, bizim için çok kıymetli bir gurur kaynağı olduğunu belirtmek isterim. Bu işi yürekten benimsemiş ve gönülden inanmış olmanın verdiği bakış açısının somut bir göstergesi olarak ÇİĞKÖFTEM marka adını seçtiğimiz andan bu yana, en çok önemsediğimiz ilkemiz; rekabet şartları ne olursa olsun, tüketicilerimize katkısız ve sağlıklı ürünler sunmak oldu. Şirket tarihimiz boyunca yenilikleri gerçekleştirme sürecinde birçok zorlu aşamadan geçtik. Türkiye’nin İLK KONSEPT ÇİĞKÖFTE DÜKKANINI İstanbul Beşiktaş’ta açarken yaptığımız işe inancımızı kıracak birçok etkenle karşılaştık ancak tüm bu olanlar bizi başarılı olmak için daha da çok motive etti. Gerçekleştirdiğimiz ilklerle, Türkiye’de yeni bir sektörün kurulmasına öncülük yapan bir marka olmanın getirdiği sorumluluğun bilinciyle; ülkemizin toprağından gelen doğal zenginlikleri, en sağlıklı, en lezzetli haliyle harmanlayıp, başta Anadolu lezzetleri olmak üzere, farklı kültürlere de ait geleneksel tatların özünü koruyan ve çağımızla örtüşen inovatif yöntemlerle ürettiğimiz ürünleri tüm dünyaya ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.


  Geliştirdiğimiz ekonominin kazanımlarını, çalışanlarımız ve ticari ortaklarımızla hakkaniyetli bir şekilde paylaşmanın sağladığı uzun soluklu iş birlikleri ve aile ruhunu korumanın gücüyle; bugün 10 ülkede hizmet veren 400’e yakın bayimizle birlikte, binlerce sofraya lezzet ve mutluluk katmanın sevincini yaşıyoruz.


  Erişilebilir olma düsturumuzun gerekliliği olan fiyat politikamız ve kalitemizle Türkiye’deki her bir ferdin evine konuk olmak ve hayatına değer katmak vazgeçilmez ilkemizdir. Yiyecek içecek işletmeciliği sektöründe yurt dışında en fazla şubesi olan Türk markası olarak; dünya genelindeki sağlıklı-hızlı gıda pazarında Türkiye’nin Gastronomi Elçisi olmayı layıkıyla sürdürmeye, tüm dünya için sağlıklı gıda üretmeye ve mutlu nesiller yetişmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.


  30 yıldır Türkiye’deki milyonlarca insanın verdiği güç için tüm ülkemize ve Çiğköftem Ailesi’ni oluşturan her bir ferdimize kıymetli destekleri için şükranlarımızı sunarız.