FRANCHISE ŞUBELER MEDYA İLETİŞİM
 • Gr German
 • En English
 • FRANCHISE

  Başvurunuz başarı ile tamamlanmıştır. Çiğköftem’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ekiplerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

  Franchise

  Franchise Başvuru Formu

  Örnek Şube

  NEDEN ÇİĞKÖFTEM BAYİLİĞİ

  1. Kurulum Danışmanlığı
  Her ticari işletmede önemli olduğu gibi çiğköfte franchise işletmesi açarken de doğru lokasyon en önemli başlangıç noktasıdır. Yatırımın devamlılığı ve yüksek karlılık için doğru seçim yapılması gerekir. Çiğköftem Franchise ekibi, bayinin açılacağı noktadaki tüm analizleri yapar ve gerekiyorsa yeni bir satış noktasının bulunması sürecinde yatırımcıya ücretsiz danışmanlık ve koçluk yapar.

  2. Doğru Marka
  Türkiye’nin yurtdışında çiğköfte sektöründe en fazla şubesi olan gıda markası olarak 2017 yılında UFRAD derneği tarafından yurtdışı açılım ödülüne layık görülmüştür. Çiğköftem yurt dışında bayilik veren ve en çok şubeye sahip olan ilk çiğköfte markasıdır. Türkiye, Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, Hollanda, İngiltere, Azerbaycan gibi birçok ülkede yaklaşık 400 şubesinde dünyadaki milyonlarca insana hizmet sunmaktadır.

  3. Ödüllü Lezzetler
  International Taste & Quality Institute tarafından 2016’dan bu yana çiğköfte ve vegan içli köftesi Üstün Lezzet Ödülü’ne, 2014 yılında Tüm Tüketicileri Koruma Derneği Tarafından “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz Ödülü’ne layık görülmesiyle Çiğköftem lezzetleri hem yurt içinde hem de yurt dışında tescillenmiştir. Çiğköftem aynı zamanda Belçika – Brüksel Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından da ürün lezzeti ‘Mükemmel’ olarak tescillenen Türk markası unvanına sahip olmuştur.

  4. Yüksek Kalite – Erişilebilir Fiyat Politikası
  Kuruluşundan itibaren, sektördeki kalite çıtasını yukarı çekecek adımları sürekli olarak uygulayan, Çiğköftem’in ürün gamında, çiğköftenin yanı sıra Kıymalı İçli köfte, Türkiye’de ilk kez 2015 yılında Çiğköftem tarafından satışa sunulan Vegan (sebzeli) İçli Köfte ve 2010’lu yılların başından itibaren dünya genelinde vegan beslenme alışkanlıklarının da artmasıyla öne çıkan Ortadoğu lezzeti Falafel bulunuyor. Yüzde 100 katkısız üretim yapan, yüksek lezzet kalitesini korumak için Manisa, Mersin, Gaziantep ve Maraş gibi coğrafi işaretli hammaddeleri kullanan, tüm şubelerinde katkısız, doğal çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Fiyat kalite dengesi açısından tüketiciye erişilebilir fiyatlara hizmet sunan Çiğköftem, gerektiğinde lokasyon bazlı fiyat stratejileriyle de bayilerine esnek bir ticaret alanı sunmaktadır.

  5. Entegre ve Uzman Bir Organizasyonel Yapı
  Çiğköftem, bayi mağaza projesinin mimari çiziminden tasarım çalışmalarına ve bayinin bilfiil kuruluş aşamasının tamamlanmasına kadarki tüm süreçleri bizzat yürütür. Müşteri memnuniyetinin 360 derece korunabilmesi için grup çatısı altındaki 6 farklı şirketin sağladığı entegre yapıyla faaliyetleri gerçekleştiren Çiğköftem, mağaza tasarımından stand yapımına, soğutuculu dolap üretiminden masa sandalye üretimine kadarki tüm ihtiyaçları kendi bünyesinde üretir.

  6. Yüksek Kar Marjı
  Franchise bedeli, aylık-yıllık kar payı alınmayan Çiğköftem bayilik sisteminde yatırımcı yaptığı yatırımı, ortalama 8-10 ay içerisinde amorti edebiliyor. Ürün grubuna göre değişmekle birlikte kar marjı % 100-150 dolayında olan Çiğköftem şubelerinin aylık cirosu Türkiye’de 50-70 bin TL arasında, yurt dışında ise 60 - 90 bin Euro arasında değişmektedir.

  7.Genel Merkez ve Bayi Arasında Güçlü İletişim
  Çiğköftem, bayinin kurulmasından açılış etkinliğinin düzenlenmesine, işletmenin ticari ömrü boyunca satış artırıcı faaliyetlerden bayilerle birebir yapılan özel değerlendirme toplantılarına, eğitim faaliyetlerinden denetim faaliyetlerine kadar bayilerine kesintisiz ve sürdürülebilir bir hizmet sunar. Bayilerin ticari faaliyetleri noktasında ihtiyaç duyduğu her konuda danışmanlık yapmayı sürdüren Çiğköftem, bayileriyle uzun yıllar boyunca sürecek işbirlikleri gerçekleştirir.

  SIKÇA SORULAN SORULAR